OTWARTE SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE

Zdobądź najlepszą wiedzę i popraw swoją technikę. Zacznij sprzedawać jak zawodowiec!

Trener Agnieszka Śmiejka | Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży

Czy chcesz w końcu zacząć sprzedawać szybciej, częściej i drożej swoje produkty lub usługi?

Klienci lubią kupować, ale nie lubią kiedy im się sprzedaje. Czy to oznacza, że masz czekać z założonymi rękoma, aż sami przyjdą do Ciebie i powiedzą „kupuję”? Nie! To oznacza jedynie, że musisz być jeszcze lepszy w swoim fachu. I właśnie w tym mogę Ci pomóc. Pomogę Ci lepiej radzić sobie na każdym etapie procesu sprzedaży – od prospectingu, przez obronę ceny, aż po retencję. Nie masz pojęcia o czym teraz piszę? To najlepszy dowód na to, że powinieneś wziąć udział w moich otwartych szkoleniach sprzedażowych.

PAKIET KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ SPRZEDAŻOWYCH

ZESTAW NARZĘDZI

Otrzymasz wzory maili, skryptów, argumentów sprzedażowych etc. Wystarczy, że przerobisz je pod swoje potrzeby i możesz zacząć ich używać

GWARANCJA TERMINU

Masz pewność, że wybrane szkolenie sprzedażowe odbędzie się. Nawet jeżeli tylko Ty będziesz chciał wziąć w nim udział.

NAGRANIE

Otrzymasz nagranie naszego wspólnego szkolenia, aby później móc samodzielnie powtórzyć materiał.

ORGANIZACJA SZKOLEŃ ONLINE

  • Szkolenie sprzedażowe trwa 4 godziny zegarowe i podzielone jest na dwie części (część I 8:30 – 10:30, część II 11:00 –  13:00). Obawiasz się, że 4 godziny to za krótko. Dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań, to szkolenie sprzedażowe jest odpowiednikiem całodniowego szkolenia stacjonarnego.
  • Szkolenie jest prowadzone “na żywo”. Nie jest to multimedialny kurs, przez który musisz samodzielnie się przebić. Na tym szkoleniu sprzedażowym spotykasz się z trenerem i pozostałymi uczestnikami. Bierzesz udział w wykładzie, ćwiczeniach oraz dyskusji. Dokładnie tak jak na stacjonarnym szkoleniu.
  • Szkolenie odbędzie się w formie spotkania zorganizowanego w wirtualnej sali szkoleniowej. Aby wziąć udział w otwartym szkoleniu sprzedażowym potrzebujesz jedynie komputera z dostępem do internetu (preferowane stałe łącze).
  • Otrzymasz materiały szkoleniowe oraz imienne zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu (do samodzielnego wydrukowania).
  • W otwartym szkoleniu sprzedażowym udział weźmie maksymalnie 10 osób, dzięki temu będziesz mógł aktywnie uczestniczyć w nim i wyciągnąć z niego jak najwięcej dla siebie.

WYBIERZ ODPOWIEDNIE SZKOLENIE DLA SIEBIE

Szkolenie "PROSPECTING"

Wybierz to szkolenie sprzedażowe jeżeli Twoim celem jest poprawienie umiejętności inicjowania kontaktu z potencjalnym klientem. W trakcie szkolenia dowiesz się jak za pomocą telemarketingu, social sellingu i cold maili docierać do właściwych osób.

Szkolenie "TECHNIKI SPRZEDAŻY"

Wybierz to szkolenie sprzedażowe jeżeli Twoim celem jest poprawienie umiejętności zamykania transakcji handlowych. W trakcie szkolenia poznasz techniki, które pozwolą Ci przekuć zainteresowanie klienta w decyzję o zakupie Twojego produktu.

SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE - TERMINY

A może…
zamiast szkolenia otwartego zorganizujemy takie szkolenie dedykowane w Twojej firmie? Napisz do mnie w tej sprawie.