Tutaj znajdziesz najlepsze szkolenia sprzedażowe. Wybierz opcję odpowiednią dla siebie lub Twojego zespołu sprzedażowego.

OTWARTE SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE - ZAJĘCIA ONLINE

Otwarte szkolenia sprzedażowe online to taka forma zajęć, którą rekomenduję tym przedsiębiorcom, którzy sami chcą podnieść poziom swoich umiejętności sprzedażowych. Prowadzisz własną firmę, w której sam sprzedajesz albo dopiero przymierzasz się do tego? Koniecznie weź udział właśnie w takich szkoleniach. Otwarte szkolenia sprzedażowe online z pewnością będą też ciekawą opcją dla firm, które chcą wysłać na szkolenie jedynie pojedynczych pracowników.

Zajęcia odbywają się w wirtualnej sali szkoleniowej. Niewątpliwą zaletą tych szkoleń jest fakt, że są prowadzone “na żywo”. Nie jest to multimedialny kurs, przez który musisz samodzielnie się przebić. Na tym szkoleniu spotykasz się z trenerem i pozostałymi uczestnikami. Bierzesz udział w wykładzie, ćwiczeniach oraz dyskusji. Uczysz się podobnie jak na stacjonarnym szkoleniu. W takich szkoleniach udział biorą przedstawiciele różnych firm i branż. W związku z tym uczestnicy mogą wymieniać się doświadczeniami, a także nawiązywać kontakty biznesowe.

Co musisz zrobić, aby zapisać siebie lub swojego sprzedawce na to szkolenie? W tym przypadku termin i zakres merytoryczny są już z góry określone. Ty wybierasz jedynie temat, który najbardziej Ci odpowiada i dokonujesz zapisu.

Otwarte szkolenia sprzedażowe online - tematy do wyboru:

"MISTRZOWSKI PROSPECTING"

Wybierz to szkolenie sprzedażowe jeżeli Twoim celem jest poprawienie umiejętności inicjowania kontaktu z potencjalnym klientem. W trakcie szkolenia dowiesz się jak za pomocą telemarketingu, social sellingu i cold maili docierać do właściwych osób.

"NOWOCZESNE TECHNIKI SPRZEDAŻY"

Wybierz to szkolenie sprzedażowe jeżeli Twoim celem jest poprawienie umiejętności zamykania transakcji handlowych. W trakcie szkolenia poznasz techniki, które pozwolą Ci przekuć pierwsze zainteresowanie klienta w decyzję o zakupie Twojego produktu.

Zastanawiasz się, który temat będzie najlepszy dla Ciebie? Weź udział w szkoleniu “ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ” i przekonaj się sam.

Otwarte szkolenia sprzedażowe online - korzyści dla uczestnika:

ZESTAW NARZĘDZI

Otrzymasz wzory maili, skryptów, argumentów sprzedażowych etc. Wystarczy, że przerobisz je pod swoje potrzeby i możesz zacząć ich używać

GWARANCJA TERMINU

Masz pewność, że wybrane szkolenie sprzedażowe odbędzie się. Nawet jeżeli tylko Ty będziesz chciał wziąć w nim udział.

NAGRANIE

Otrzymasz nagranie naszego wspólnego szkolenia, aby później móc samodzielnie powtórzyć materiał.

OTWARTE SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE - ZAJĘCIA STACJONARNE

Ze względu na obecną sytuację aktualnie nie prowadzę otwartych szkoleń stacjonarnych. Jeżeli sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli, to jesienią ponownie spotkamy się na szkoleniach w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie. Już nie mogę doczekać się spotkania z Wami na tradycyjnej sali szkoleniowej i wspólnej pizzy w trakcie lunchu!

DEDYKOWANE SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE

Dedykowane szkolenia sprzedażowe to zajęcia, w których uczestniczą wyłącznie handlowcy z Twojej firmy. Tego typu szkolenia rekomenduję firmom, które posiadają co najmniej kilku osobowe działy handlowe. 

Jak przygotowywane są dedykowane szkolenia sprzedażowe?

Ty określasz interesujący Cię temat lub wskazujesz problem, który chcesz rozwiązać. Ja przygotowuję dedykowany program szkolenia. Dedykowany czyli taki, który odnosi się do Twoich potrzeb i specyfiki Twojego produktu. Przygotowywane szkolenie może dotyczyć np:

 • technik sprzedaży,
 • negocjacji sprzedażowych,
 • obsługi “trudnego” klienta,
 • telemarketingu.

W trakcie dedykowanego szkolenia sprzedażowego skupiamy się na Twoim produkcie i Twojej sytuacji sprzedażowej. Dzięki temu inaczej wygląda szkolenie dla firm, które sprzedają nowoczesne grille ogrodowe, a inaczej szkolenie dla firm, które sprzedają usługę pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Gdzie odbywają się dedykowane szkolenia sprzedażowe?

Takie szkolenia odbywają się w siedzibie Twojej firmy. Możemy także umówić się na szkolenie wyjazdowe. W pięknych okolicznościach przyrody nauka umiejętności sprzedażowych z pewnością idzie sprawniej. Dedykowane szkolenia mogą odbyć się także w formie zajęć on-line. Jest to wygodna forma, która pozwala szybko zorganizować szkolenie i jednocześnie ograniczyć jego koszty.

Ile kosztuje szkolenie sprzedażowe?

Cena szkolenia sprzedażowego uzależniona jest od kilku czynników. Znaczenie przede wszystkim ma:

 • forma szkolenia (czy zajęcia mają odbyć się zdalnie czy stacjonarnie),
 • liczba zakontraktowanych dni szkoleniowych (zwykle od 1 do 3 dni szkoleniowych),
 • dodatkowe aktywności, które ma wykonać trener w ramach projektu szkoleniowego (np. badanie Tajemniczy Klient, działania wdrożeniowe lub feedback dla przełożonego),
 • miejsce szkolenia (kwestia kosztów dojazdu i zakwaterowania).
Każdy projekt szkoleniowy jest inny. Dlatego, aby otrzymać indywidualną wycenę i szczegółowe informacje skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość lub dzwoniąc na numer 516 129 149.

INDYWIDUALNE SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE

Indywidualne szkolenie sprzedażowe to najbardziej intensywna forma treningu, ponieważ w zajęciach uczestniczysz tylko Ty lub handlowiec z Twojego zespołu. W trakcie takiego szkolenia skupiamy się na Tobie, Twoim produkcie i Twoim kliencie, w związku z tym zwykle już po pierwszej godzinie wspólnej pracy pojawiają się ciekawe efekty. Rezultatem naszej wspólnej pracy są pomysły na efektywniejsze działania lub narzędzia pomagające sprzedawać.

Indywidualne szkolenia sprzedażowe to idealna opcja dla osób, które przede wszystkim cenią sobie:

 • WYGODĘ ponieważ nie muszą nigdzie jechać (sesja odbywa się w wirtualnej sali szkoleniowej),
 • ELASTYCZNOŚĆ ponieważ zajęcia odbywają się w dogodnych dla Ciebie godzinach (od wczesnych godzin porannych aż do wieczornych),
 • PRAKTYCZNOŚĆ ponieważ w takiej formie pracy nie ma miejsca na lanie wody (no chyba, że  właśnie to sprzedajesz).

Indywidualne szkolenia sprzedażowe to niewątpliwie idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, menedżerów sprzedaży i handlowców, którzy chcą znacząco podnieść swoje umiejętności biznesowe.

Aga Śmiejka - Twój trener sprzedaży

Prowadzę szkolenia sprzedażowe, które dają wyniki. Techniki sprzedaży i telemarketing
Wiedzy o profesjonalnej obsłudze klienta możesz szukać w książkach albo uczyć się ich metodą prób i błędów. Tylko po co? Weź udział w moich szkoleniach i ułatw sobie pracę.

KONTAKT

tel. 516 129 149

[email protected]

ADRES KORESPONDENCYJNY

Katowice 40-148

ul. Bytkowska 103D/42

Właścicielem serwisu Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży.pl – szkolenia sprzedażowe Katowice jest firma Agnieszka Śmiejka Grupa Kreatywna z siedzibą w Katowicach.

Blog o sprzedaży – wszelkie prawa zastrzeżone, zakaz kopiowania artykułów bez zgody Autora.

Polityka prywatności serwisu Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży – szkolenia sprzedażowe online

Regulamin Serwisu Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży – szkolenia dla handlowców online