SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE

Tutaj znajdziesz najlepsze szkolenia sprzedażowe. Wybierz opcję odpowiednią dla siebie lub handlowców w Twojej firmie.

SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE - TEMATY

Poniżej znajdziesz programy naszych najpopularniejszych szkoleń sprzedażowych. Szkolenia te dotyczą 4 kluczowych etapów procesu sprzedaży: prospectingu, sprzedaży, negocjacji i lojalizacji. Jeżeli proces sprzedaży w Twojej firmie jest długi (np. gdy sprzedajesz zaawansowane rozwiązania IT dla firm), to możesz skorzystać z całego pakietu. Kiedy jednak Twoja sprzedaż jest prostsza (np. gdy sprzedajesz konsole i gry dla użytkowników domowych) to możesz też skorzystać jedynie z wybranych szkoleń, a nawet poszczególnych modułów.

“TELEMARKETING, COLD MAILING I SOCIAL SELLING”

Wybierz to szkolenie sprzedażowe jeżeli Twoim celem jest poprawienie umiejętności inicjowania kontaktu z potencjalnym klientem. W trakcie szkolenia dowiesz się jak za pomocą zimnego telemarketingu, social sellingu i cold maili docierać do właściwych osób.

"TECHNIKI SPRZEDAŻY B2B"

Wybierz to szkolenie sprzedażowe jeżeli Twoim celem jest poprawienie umiejętności zamykania transakcji handlowych. W trakcie szkolenia poznasz techniki, które pozwolą Ci przekuć pierwsze zainteresowanie klienta w decyzję o zakupie Twojego produktu.

"PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA"

Wybierz to szkolenie sprzedażowe jeżeli Twoim celem jest poprawienie umiejętności obsługi klienta. W trakcie szkolenia podpowiadam jak komunikować się z klientem oraz jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami (reklamacje, windykacje, utrzymanie klienta).

Nie znalazłeś w tym miejscu interesującego Cię tematu? Nic nie szkodzi! W przypadku szkoleń dedykowanych i treningów indywidualnych możemy przygotować dla Ciebie szkolenie niemal od zera. W takich przypadkach skupiamy się na rezultacie, który chcesz osiągnąć. Takim rezultatem, na którym możemy się skupić może być średnia wartość transakcji, ilość zawieranych transakcji lub utrzymanie marży. Wiedząc już, co chcesz osiągnąć nauczymy Cię dokładnie tego czego potrzebujesz. Przykładowo na ostatnich szkoleniach trenowaliśmy prowadzenie webinarów, rozmowy z uczestnikami targów i redagowanie tekstów sprzedażowych.

RODZAJE SZKOLEŃ SPRZEDAŻOWYCH

Każdy z proponowanych tematów możesz przerobić w sposób najodpowiedniejszy dla siebie. Z naszymi klientami pracujemy w 3 wygodnych formatach:

SZKOLENIA OTWARTE

● zajęcia online ● terminy zgodne z harmonogramem ● 4 tematy do wyboru ●

Otwarte szkolenia sprzedażowe online to taka forma zajęć, którą rekomendujemy tym przedsiębiorcom, którzy sami chcą podnieść poziom swoich umiejętności sprzedażowych. Prowadzisz własną firmę, w której sam sprzedajesz albo dopiero przymierzasz się do tego? Koniecznie weź udział właśnie w takich szkoleniach. Otwarte szkolenia sprzedażowe online z pewnością będą też ciekawą opcją dla firm, które chcą wysłać na szkolenie jedynie pojedynczych pracowników.

Zajęcia odbywają się w wirtualnej sali szkoleniowej. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że szkolenia są prowadzone “na żywo”. Nie jest to multimedialny kurs, przez który musisz samodzielnie się przebić. Na tym szkoleniu spotykasz się z trenerem i pozostałymi uczestnikami. Bierzesz udział w wykładzie, ćwiczeniach oraz dyskusji. Uczysz się podobnie jak na stacjonarnym szkoleniu. W takich szkoleniach udział biorą przedstawiciele różnych firm i branż. W związku z tym uczestnicy mogą wymieniać się doświadczeniami, a także nawiązywać kontakty biznesowe.

Co musisz zrobić, aby zapisać siebie lub swojego sprzedawcę na to szkolenie? W tym przypadku termin i zakres merytoryczny są już z góry określone. Ty wybierasz jedynie temat, który najbardziej Ci odpowiada i dokonujesz zakupu online.

SZKOLENIA DEDYKOWANE

● zajęcia online i stacjonarne (w siedzibie klienta) ● dopasowane terminy ● program dopasowany do potrzeb klienta ●

Dedykowane szkolenia sprzedażowe to zajęcia, w których uczestniczą wyłącznie handlowcy z Twojej firmy. Tego typu szkolenia rekomendujemy firmom, które posiadają co najmniej kilku osobowe działy handlowe. W takim przypadku Ty określasz interesujący Cię temat lub wskazujesz problem, który chcesz rozwiązać. My przygotowujemy dedykowany program szkolenia. Dedykowany, czyli taki, który odnosi się do Twoich potrzeb i specyfiki Twojego produktu. Przygotowywane szkolenie może dotyczyć np:

 • technik sprzedaży,
 • negocjacji sprzedażowych,
 • obsługi “trudnego” klienta,
 • telemarketingu.

W trakcie dedykowanego szkolenia sprzedażowego skupiamy się na Twoim produkcie i Twojej sytuacji sprzedażowej. Dzięki temu inaczej wygląda szkolenie dla firm, które sprzedają nowoczesne grille ogrodowe, a inaczej szkolenie dla firm, które sprzedają usługę pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Takie szkolenia odbywają się w siedzibie Twojej firmy. Możemy także umówić się na szkolenie wyjazdowe. W pięknych okolicznościach przyrody nauka umiejętności sprzedażowych z pewnością idzie sprawniej. Dedykowane szkolenia mogą odbyć się także w formie zajęć on-line. Jest to wygodna forma, która pozwala szybko zorganizować szkolenie i jednocześnie ograniczyć jego koszty.

Nasze dedykowane szkolenia sprzedażowe są zorientowane na rezultat, który chcesz osiągnąć. Rezultatem, na którym możemy się skupić może być średnia wartość transakcji, ilość zawieranych transakcji lub utrzymanie marży.

Poprawę wyników osiągamy dzięki kompleksowemu podejściu. Z jednej strony zaproponujemy Ci opracowanie i wdrożenie Standardu Sprzedaży/ Standardu Obsługi Klienta. Robimy to, ponieważ wiemy, że przygotowanie odpowiednich wytycznych i narzędzi już na starcie pomaga sprzedawcom lepiej sprzedawać. Kolejnym krokiem jest zmiana nawyków i umiejętności komunikacyjnych. W tym przypadku pomocne będą właściwie dobre szkolenia sprzedażowe.

Prezentowane na tej stronie programy szkoleń potraktuj jako inspirację i punkt wyjścia do dalszych rozmów o projekcie szkoleniowym dla Twojej firmy. Każde ze szkoleń może zostać dopasowane do Twoich potrzeb, tak aby z jak największym prawdopodobieństwem przynieść spodziewany rezultat.

TRENING INDYWIDUALNY

● spotkania online ● indywidualne terminy ● program dopasowany do potrzeb klienta ●

Indywidualny trening sprzedażowy to najbardziej intensywna forma treningu, ponieważ w zajęciach uczestniczysz tylko Ty lub handlowiec z Twojego zespołu. W trakcie takiego szkolenia skupiamy się na Tobie, Twoim produkcie i Twoim kliencie, w związku z tym zwykle już po pierwszej godzinie wspólnej pracy pojawiają się ciekawe efekty. Rezultatem naszej wspólnej pracy są pomysły na efektywniejsze działania lub narzędzia pomagające sprzedawać.

Indywidualne szkolenia sprzedażowe to idealna opcja dla osób, które przede wszystkim cenią sobie:

 • WYGODĘ ponieważ nie muszą nigdzie jechać (sesja odbywa się w wirtualnej sali szkoleniowej),
 • ELASTYCZNOŚĆ ponieważ zajęcia odbywają się w dogodnych dla Ciebie godzinach (od wczesnych godzin porannych aż do wieczornych),
 • PRAKTYCZNOŚĆ ponieważ w takiej formie pracy nie ma miejsca na lanie wody (no chyba, że  właśnie to sprzedajesz).

Indywidualne szkolenia sprzedażowe to niewątpliwie idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, menedżerów sprzedaży i handlowców, którzy chcą znacząco podnieść swoje umiejętności biznesowe.

ILE KOSZTUJĄ SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE?

SZKOLENIA OTWARTE

790 zł brutto za 1 uczestnika szkolenia online

SZKOLENIA DEDYKOWANE

indywidualna wycena

TRENING INDYWIDUALNY

246 zł brutto za 1 godzinną sesję

Cena dedykowanego szkolenia sprzedażowego uzależniona jest od kilku czynników. Znaczenie przede wszystkim ma:

 • forma szkolenia (czy zajęcia mają odbyć się zdalnie czy stacjonarnie),
 • liczba zakontraktowanych dni szkoleniowych (zwykle od 1 do 3 dni szkoleniowych),
 • dodatkowe aktywności, które trener wykona w ramach projektu szkoleniowego (np. badanie Tajemniczy Klient, działania wdrożeniowe lub feedback dla przełożonego),
 • miejsce szkolenia (kwestia kosztów dojazdu i zakwaterowania).

Każdy dedykowany projekt szkoleniowy jest inny. Dlatego, aby otrzymać indywidualną wycenę i szczegółowe informacje napisz do nas.

KALENDARZ OTWARTYCH SZKOLEŃ SPRZEDAŻOWYCH

"TELEMARKETING, COLD MAILING I SOCIAL SELLING"
"TECHNIKI SPRZEDAŻY B2B"
"PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA"

AGNIESZKA ŚMIEJKA - TRENER SPRZEDAŻY

Prowadzę szkolenia sprzedażowe, które dają wyniki. Techniki sprzedaży i telemarketing. Szkoła sprzedaży.
Wiedzy o sprzedaży możesz szukać w książkach albo uczyć się ich metodą prób i błędów. Tylko po co? Weź udział w moich szkoleniach i ułatw sobie pracę.

KONTAKT

Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży

tel. 516 129 149

[email protected]

ADRES KORESPONDENCYJNY

Katowice 40-148

ul. Bytkowska 103D/42

NIP: 6342447339
REGON: 240432713

Właścicielem serwisu Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży.pl – szkolenia sprzedażowe Katowice jest firma Agnieszka Śmiejka Grupa Kreatywna z siedzibą w Katowicach.

Blog o sprzedaży – wszelkie prawa zastrzeżone, zakaz kopiowania artykułów bez zgody Autora.

Polityka prywatności serwisu Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży – szkolenia sprzedażowe online

Regulamin Serwisu Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży – szkolenia dla handlowców online