fbpx

WEBINAR „ZA DROGO!” – 7.07.2020

Ile to kosztuje i dlaczego tak drogo?” to jedna z moich ulubionych zaczepek klienta dotycząca ceny. To proste zdanie oddaje istotę ataku na cenę, który jest naturalnym odruchem osoby podejmującej decyzję zakupową. Istotą tego pytania jest chęć upewnienia się, że klient nie przepłaci, że dostanie rzecz, która jest faktycznie warta jego pieniędzy. Ale to zdanie – i inne jemu podobne – ma pewną super moc. Otóż sprawia, że większość sprzedawców, gdy je słyszy traci pewność siebie i zaczyna licytować cenę w dół.

Czy można tego uniknąć? Tak!

Rozwiązaniem jest zmiana sposobu prowadzenia rozmowy z klientem o produkcie i jego cenie. Uwierz mi – nie musisz wymyślać koła, aby przekonać klienta. Nie jesteś przecież pierwszym sprzedawcą, który słyszy „za drogo!”. Inni, którzy słyszeli to już wcześniej, znaleźli sposób na rozprawienie się z obiekcjami cenowymi klienta. Wykorzystaj ich doświadczenie, podpatrz najlepsze rozwiązania i skończ z rozdawaniem swoich produktów i usług za półdarmo. Na początek weź udział w webinarze i sprawdź jak skutecznie możesz radzić sobie z obiekcjami cenowymi klientów.

Co Cię czeka na webinarze?

🔴 solidna dawka wiedzy na temat psychologii ceny i procesu kupowania

🔴 dokładne omówienie 3 technik sprzedażowych, które będziesz mógł od razu wdrożyć, aby obronić swoją cenę

🔴 przykłady biznesowe, za pomocą których zobaczysz, jak firmy radzą sobie z wyzwaniem cenowym klienta

🔴 60 minut praktyki i zero lansu trenera o tym, ile sprzedał, dla kogo pracował i co już zrobić (o tym możesz przeczytać tutaj)

 

Termin szkolenia: 7 lipca 2020, godzina 10:00

Zostaw swój adres e-mail, a otrzymasz link do sali webinarowej.