fbpx

Trenerzy

Agnieszka Dzienisiewicz – executive coach

Podpowiem Ci, jak podejmować dobre decyzje i efektywnie działać. Współpracując ze mną nauczysz się w co powinieneś inwestować swoje siły, czas i pieniądze.  Pomogę Ci uporządkować myśli i wypracować rozwiązania problemów, na które niestety natkniesz się jako debiutujący przedsiębiorca.

Umów się ze mną na indywidualną sesję lub zapoznaj się moim kursem „WEWNĘTRZNY SABOTAŻ – POZNAJ 4 NAJWIĘKSZYCH WROGÓW SWOJEJ FIRMY”.

E-mail: agnieszka@zarabiamnaswoim.pl


Agnieszka Śmiejka – trener sprzedaży

Pomogę Ci zorganizować system marketingowo – sprzedażowy w Twojej firmie. Podpowiem, jak dotrzeć do klientów i zwrócić ich uwagę na Twoją ofertę. Nauczę Cię też jak bronić cenę, abyś nie musiał niszczyć swojej marży.

Umów się ze mną na indywidualną sesję lub zapoznaj się moimi kursami „LEJEK LEON – ZAPROJEKTUJ SYSTEM MARKETINGOWO-SPRZEDAŻOWY SWOJEJ FIRMY” i „ZA DROGO! – NAUCZ SIĘ ROZMAWIAĆ Z KLIENTEM O PRODUKCIE I JEGO CENIE”.

E-mail: aga@zarabiamnaswoim.pl


Maciek Kozubik – konsultant biznesowy

Pomogę Ci napisać biznesplan i zorganizować finanse. Współpracując ze mną podejmiesz strategiczne decyzje, które będą mieć realny wpływ na kondycję Twojej firmy. Pomogę Ci na chłodno przeanalizować słabe i mocne strony Twojego pomysłu biznesowego.

Umów się ze mną na indywidualną sesję lub zapoznaj się moim kursem „BIZNESPLAN – NAPISZ STRATEGIĘ, KTÓRA POZWOLI CI ZAROBIĆ PIERWSZY MILION”.

E-mail: maciek@zarabiamnaswoim.pl