BEZPŁATNE SZKOLENIE “ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ”

Poznaj sposób na efektywny proces sprzedaży

Lejek sprzedaży“, “retencja“, “konwersja“, “follow up“… Czy masz wrażenie, że współczesna sprzedaż jest pełna niezrozumiałych pojęć i trudnych zagadnień? Jeżeli gubisz się już w tym wszystkim, a jednocześnie zastanawiasz się, jak zorganizować efektywny proces sprzedaży w firmie, to zapraszam Cię do wzięcia udziału w szkoleniu on-line „ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ”. Już teraz zarezerwuj swój udział w tym wydarzeniu.

TERMIN: 14.01.2022 godz. 09:00

Masz lejek czy durszlak sprzedaży?

lejek sprzedaży - jak zaprojektować proces sprzedaży?

W trakcie szkolenia:

✪ omówię optymalną organizację procesu sprzedaży firm działających w segmencie B2B i B2C,

✪ przedstawię 5 najpoważniejszych problemów sprzedażowych, z którymi muszą mierzyć się przedsiębiorcy i szefowie sprzedaży,

✪ pokażę narzędzia, które pomogą Ci uszczelnić lejek sprzedaży w Twojej firmie,

✪ zaprezentuję dobre praktyki w zakresie kierowania zespołem sprzedawców.

Czy to szkolenie jest dla Ciebie?

Szkolenie “ZARZĄDZANIE SPRZEDAŻĄ” jest dedykowane przede wszystkim przedsiębiorcom i kierownikom działów sprzedażowych w mikro, małych i średnich firmach. Dlaczego? Ponieważ właśnie oni są odpowiedzialni za zaprojektowanie efektywnego procesu sprzedaży w firmie. Skorzystają z niego także Ci sprzedawcy, których praca do tej pory nie została odgórnie uporządkowana, a którym zależy na osiągnięciu satysfakcjonujących rezultatów. Szkolenie będzie również wartościowe dla tych pracowników działów HR, którzy są zaangażowani we wspieranie rozwoju działu sprzedaży w swojej firmie.

Weź udział w szkoleniu i zyskaj:

Pomysły na uporządkowanie działań handlowych

Wskazówki jak "uszczelnić" lejek sprzedaży

Rekomendacje w zakresie narzędzi pomagających sprzedawać

4 grudnia 2021 10:00

KONTAKT

Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży

tel. 516 129 149

[email protected]

ADRES KORESPONDENCYJNY

Katowice 40-148

ul. Bytkowska 103D/42

NIP: 6342447339
REGON: 240432713

Właścicielem serwisu Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży.pl – szkolenia sprzedażowe Katowice jest firma Agnieszka Śmiejka Grupa Kreatywna z siedzibą w Katowicach.

Blog o sprzedaży – wszelkie prawa zastrzeżone, zakaz kopiowania artykułów bez zgody Autora.

Polityka prywatności serwisu Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży – szkolenia sprzedażowe online

Regulamin Serwisu Szkoła Profesjonalnej Sprzedaży – szkolenia dla handlowców online