fbpx

Marzy Ci się plan sprzedaży zrealizowany w 100%?

Czy Ty lub sprzedawcy w Twojej firmie ciągle słyszycie od klientów, że „konkurencja ma taniej”? Jeżeli masz już tego dość, to odbierz dostęp do filmu szkoleniowego “ZA DROGO!” i poznaj techniki, dzięki którym zaczniesz sprzedawać bez niepotrzebnego rozdawania rabatów i gratisów. Jeżeli zignorujesz ten materiał, to ryzykujesz tym, że Twoja sprzedaż nie będzie tak zyskowna jak tego oczekujesz.

Odbierz film

Zawartość filmu "ZA DROGO!"

✪ solidna dawka wiedzy na temat psychologii ceny i procesu kupowania,

✪ dokładne omówienie dwóch kluczowych strategii obrony ceny oferowanego produktu/ usługi,

✪ wskazówki, jak budować poczucie wartości oferowanego produktu/ usługi poprzez komunikowanie korzyści biznesowych i osobistych,

✪ rekomendacje, jak możesz wykorzystać 4 główne motywy zakupowe klienta,

✪ dokładne omówienie 4 etapów “pracy z ceną” – od rozpoznania klienta aż do zejścia z ceny,

✪ przykłady biznesowe, za pomocą których zobaczysz, jak firmy radzą sobie z wyzwaniem cenowym klienta.

Oglądasz i... realizujesz plan sprzedaży z nadwyżką

Po obejrzeniu filmu będziesz rozumiał sposób, w jak klient postrzega produkt i jego cenę. Dzięki temu lepiej zorganizujesz proces sprzedaży i ułatwisz pracę sobie lub sprzedawcom w Twojej firmie.

Po zapoznaniu się z materiałem będziesz miał pomysły na to, jak najlepiej pokazać swój produkt oraz korzyści wynikające dla klienta. Dzięki temu łatwiej będzie Ci argumentować, że cena jest adekwatna do tego, co otrzymuje kupujący.

Po przerobieniu treści będziesz wiedział, jak rozmawiać o cenie. To pozwoli Ci lepiej radzić sobie nawet z najtrudniejszymi sytuacjami, które mogą przydarzyć się w trakcie rozmowy z klientem.

Trener przedsiębiorców i sprzedawców

Prowadzę szkolenia sprzedażowe, które dają wyniki. Techniki sprzedaży i telemarketing. Szkoła sprzedaży.

Wiedzy o technikach sprzedaży możesz szukać w książkach albo uczyć się ich metodą prób i błędów. Tylko po co? Nazywam się Agnieszka Śmiejka i podpowiem Ci najlepsze rozwiązania.

Nie zwlekaj. Już teraz obejrzyj film "ZA DROGO!" i zacznij sprzedawać na satysfakcjonującym Cię poziomie.